Deň otvorených dverí na Katedre archeológie

Dňa 15.2.2018 sa v rámci celouniverzitného podujatia aj na našej katedre uskutočnil deň otvorených dverí. Záujemcovia o archeológiu, ako aj o budúce štúdium tohto odboru mali možnosť nahliadnuť do študijného života našej katedry.

Oboznámili sa nielen s priestormi a študijným programom, ale aj s archeologickými nálezmi. Predstavené im boli aj katedrové publikácie, či vizuálne výsledky prác archeológa. Veríme, že väčšina účastníkov tohto dňa sa stane našimi budúcimi prvákmi.

DOD 2018  01 DOD 2018  02
DOD 2018  03 DOD 2018  04